• , ,

  FOREST Dekorační plody badyánu 50g

  FOREST Dekorační plody badyánu 50g

  Nápady na dekorace ze série Forest pocházejí přímo z podzimního zasněného lesa. Ať už pohádkové houby, dřevěné předměty se stylovou kůrou, harmonické dekorační koření a listy nebo pravé borové šišky, s tímto výběrem máte při zdobení, kombinování a aranžování Vašeho domova neomezené možnosti.

  kód: 10204142
  89 
  Porovnat
 • , ,

  WINTERGREEN Amaryllis – bílá

  WINTERGREEN Amaryllis - bílá

  Ze subtropů pocházející květina Amaryllis otvírá své krásné květy každý rok právě v době adventu a čase vánočním. U této umělé květiny uchvátí pohled hned několik květů najednou. Stonek tvoří umělá hmota vyztužená vnitřním kovovým drátem, květy jsou vyrobeny ze zdobené látky. Série WINTERGREEN pro Vás připravila ty nejkrásnější pozdravy ze zimní přírody. Všechny květiny, rostliny, větve a ovoce vypadají opravdu věrně. Jsou vhodné jako vnitřní i vnější dekorace chráněné před deštěm třeba jako výzdoba pod zastřešeným vchodem, a to každoročně vždy na podzim, v zimě a samozřejmě v čase Vánoc.

  kód: 10203390
  169 
  Porovnat
 • , ,

  WINTERGREEN Girlanda jedle zasněžená

  WINTERGREEN Girlanda jedle zasněžená

  S touto dlouhou girlandou můžete mnoha způsoby ozdobit třeba dveře, okna nebo sváteční tabuli. Je vyrobena z umělého stále zeleného jehličí, které je připevněné opravdu těsně na sebe a je posypané umělým sněhem. Girlandu můžete dle Vašeho přání zpestřit dalšími malými dekoracemi nebo ozdobami na stromek. Série WINTERGREEN pro Vás připravila ty nejkrásnější pozdravy ze zimní přírody. Všechny květiny, rostliny, větve a ovoce vypadají opravdu věrně. Jsou vhodné jako vnitřní i vnější dekorace chráněné před deštěm třeba jako výzdoba pod zastřešeným vchodem, a to každoročně vždy na podzim, v zimě a samozřejmě v čase Vánoc.

  kód: 10203386
  199 
  Porovnat
 • , ,

  WINTERGREEN Větvička s bobulkami 60 cm

  WINTERGREEN Větvička s bobulkami 60 cm

  Tato větvička WINTERGREEN je obalena množstvím velkých, lesklých bobulek, které tak tvoří skvělý barevný doplněk. Lze perfektně kombinovat s jinými květinami či dalšími větvičkami ze série WINTERGREEN. Série WINTERGREEN dokonale rozumí umění umělých rostlin. Všechny květiny, rostliny, větve a plody jsou vyrobené jako luxusní varianta živé předlohy. Jsou vhodné jako dekorace uvnitř i venku v prostorách chráněných před povětrnostními podmínkami. A to dlouhá léta od pozdního podzimu, v zimě a samozřejmě na Vánoce.

  kód: 10187705
  49  89 
  Porovnat
 • , ,

  WINTERGREEN Větvička s bobulkami 65 cm

  WINTERGREEN Větvička s bobulkami 65 cm

  Do vázy nebo jako dekorace. S touto větvičkou s tmavě červenými bobulkami WINTERGREEN se budete na chladné roční období těšit každý den více a více. Série WINTERGREEN dokonale rozumí umění umělých rostlin. Všechny květiny, rostliny, větve a plody jsou vyrobené jako luxusní varianta živé předlohy. Jsou vhodné jako dekorace uvnitř i venku v prostorách chráněných před povětrnostními podmínkami. A to dlouhá léta od pozdního podzimu, v zimě a samozřejmě na Vánoce.

  kód: 10190011
  59  99 
  Porovnat

Zobrazeno 5 výsledků