• ,

  BARRIE Termoska nerezová ocel 0,3 l

  BARRIE Termoska nerezová ocel 0

  Termoska BARRIE zajistí, že si teplé i studené nápoje uchovají svou teplotu až 24 hodin. Stačí ji jen naplnit čejem, kávou nebo džusem a nemusíte mít strach, že Vás na cestách přemůže žízeň. Dvojité stěny, šroubovací uzávěr, dávkovač a víčko, které slouží zároveň jako kalíšek. K dostání v různých velikostech.

  kód: 10120026
  199 
  Porovnat
 • , ,

  EARL Čajová konvice 1,3 l

  EARL Čajová konvice 1

  Při přípravě čaje se obyčejně čajovým sáčkům nedostává velké pozornosti. Proto je tu skleněná čajová konvice Earl, ve které můžete díky odnímatelnému sítu uvnitř pozorovat, jak bylinné a ovocné čajové lístky pomalu zbarvují Váš čaj.

  kód: 10202753
  499 
  Porovnat
 • ,

  ON ICE Nádoba na led s kleštěmi 1,3 l

  ON ICE Nádoba na led s kleštěmi 1

  Vysoce kvalitní nádoba na led s kleštěmi ON ICE se na oslavách, na baru, při večeři a především v létě postará o osvěžující drink. A v čem spočívá ten trik? Nádoba z dvojité vrstvy ušlechtilé oceli udržuje teplotu pěkně chladnou, takže kostky ledu tak snadno neroztají. A pro Vás jakožto hostitele to znamená, že stačí jednou naplnit a máte po starostech.

  kód: 10216665
  699 
  Porovnat
 • , ,

  PURO Konvička 1,3 l

  PURO Konvička 1

  Naprosto jednoduchá, nadčasová krása: konvička pro každou denní dobu! S víkem. Už název PURO dává jasně najevo charakter této řady. Jednoduché tvary, klasický a přitom moderní styl – pro lidi, co mají dobrý vkus. Všechny výrobky této řady je možné libovolně kombinovat, takže najdete řešení pro každou příležitost a každý pokrm. Vyrobeno z kvalitního porcelánu, vhodné do pohostinství, lze použít i v troubě. PURO je čistá radost z vaření i servírování.

  kód: 10196071
  499 
  Porovnat
 • , ,

  WOODLOCK Skleněná dóza 2,3 l

  WOODLOCK Skleněná dóza 2

  Moderní skleněná dóza WOODLOCK 2,3 l s dřevěným víkem je vyrobena z odolného borosilikátového skla, které je oceňováno pro svou odolnost vůči teplotním výkyvům i různým chemickým vlivům. Ideální na skladování mouky, cukru, vloček a dalších nutností pro vaření. K dostání další varianty.

  kód: 10215646
  349 
  Porovnat

Zobrazeno 5 výsledků